Aktualności 21 grudnia 2021

Polski Instytut Kryptowalut partnerem WKS Śląsk Futsal Wrocław

Branża kryptowalut coraz chętniej inwestuje w sport. Nie inaczej jest w Polsce. WKS Śląsk Futsal Wrocław pozyskał ciekawego partnera. Jest nim Polski Instytut Kryptowalut. Logo firmy pojawi się na koszulkach drugoligowca po obu stronach. Z przodu na środku trykotu meczowego oraz z tyłu na dole, pod numerem zawodników.

To bardzo ważny moment dla naszego klubu. W czasach kiedy waluty cyfrowe zdominowały Świat, kluczowym partnerem klubu został Polski Instytut Kryptowalut! – czytamy na profilu facebookowym WKS Śląsk Futsal Wrocław. Umowę podpisali Jakub Bartoszek, założyciel i prezes firmy oraz Sebastian Bednarz, prezes Śląska Wrocław.

Potencjał marketingowy rośnie

Futsalowa wersja Śląska Wrocław rośnie pod względem potencjału marketingowego. Według danych firmy Pentagon Research potencjał klubu pod tym względem to dzisiaj ponad 351 tysięcy złotych. Dla ewentualnych sponsorów to znak, że warto współpracować z drugoligowym klubem, który ma wysokie aspiracje.

Wiele o nich wspominał Sebastian Bednarz prezes wrocławskiego klubu w naszym tekście z maja bieżącego roku. Pisaliśmy w nim o coraz głośniejszych nazwach klubów, wśród których pojawił się także Śląsk Wrocław.

Fot. Facebook.com/FutsalSlaskWroclaw