Aktualności 16 grudnia 2021

Netflix zapowiedział premierę serialu o Neymarze!

Produkcje poświęcone piłkarzom lub klubom cieszą się sporą popularnością. Słynna jest już seria All or Nothing produkowana przez Amazon. Pod koniec stycznia przyszłego roku Netflix wypuści serial dokumentalny poświęcony zawodnikowi PSG - Neymarowi. 

Mnóstwo szumu

Powiedzieć, że historia Neymara nie jest nudna, to jakby nic nie powiedzieć. Transfer do wielkiej Barcelony w bardzo młodym wieku. Kilka lat gry w “Dumie Katalonii”, a następnie bardzo burzliwa przeprowadzka do PSG. Mnóstwo szumu, spekulacji. Kilka pytań bez odpowiedzi. Mówiąc w skrócie, jest co opowiadać.

Netflix z produkcją o Neymarze

Na początku przyszłego roku powinniśmy dowiedzieć się trochę więcej o Brazylijczyku. Na 25 stycznia Netflix Polska zapowiedział premierę dokumentu pt. “Neymar: Perfekcyjny chaos”.

Opis tej produkcji jest krótki i brzmi następująco: Uwielbiany i krytykowany Neymar opowiada o blaskach i cieniach swojego życia prywatnego i błyskotliwej kariery piłkarskiej.

Na stronie serwisu możemy dowiedzieć się, że wywiadów do serialu dokumentalnego udzielili m.in. Lionel Messi, Kylian Mbappe i David Beckham.