Aktualności 25 listopada 2021

Juventus doczekał się premiery dokumentu All or Nothing!

Sporą popularnością cieszy się seria dokumentów All or Nothing, która ma na celu zaprezentowanie drużyny sportowej "od środka". W kontekście piłki nożnej mieliśmy już do czynienia z seriami, które bacznie śledziły poczynania Manchesteru City, Tottenhamu czy reprezentacji Brazylii. Tym razem nadszedł czas na włoski klub - Juventus, gdzie występuje m.in. Wojciech Szczęsny. 

Sukces projektu

Projekt All or Notinh został bardzo pozytywnie przyjęty przez sympatyków sportu. W Europie największą popularnością cieszą się oczywiście dokumenty poświęcone drużynom piłkarskim. Do tej pory mieliśmy okazję obejrzeć od środka dwa angielskie kluby – Manchester City i Tottenham, a także brazylijską kadrę.

All or Nothing: Juventus

Premiery swojego serialu doczekał się Juventus. Dokument przybliża nam sezon 2020/2021 w wykonaniu “Starej Damy”. Tym samym możemy śledzić poczynania turyńskiego zespołu pod wodzą Andrei Pirlo. W Juventusie występował jeszcze wtedy Cristiano Ronaldo, który w tym roku zmienił Turyn na Manchester. W szeregach “Starej Damy” występuje oczywiście Wojciech Szczęsny.

Serial All or Nothing: Juventus można oglądać na Prime Video. Dokument liczy osiem odcinków.