Aktualności 15 listopada 2021

Rafał Gikiewicz zbiera meczowe koszulki z Bundesligi na specjalną aukcję!

Od kilku sezonów Rafał Gikiewicz występuje w Bundeslidze. Aktualny golkiper Augsburga wpadł na pomysł, by zbierać meczowe koszulki z niemieckiej ekstraklasy na specjalną aukcję charytatywną, która poświęcona jest Marcinowi Borkowskiemu - warszawskiemu ratownikowi medycznemu, który w październiku miał poważny wypadek. 

Potrzebna pomoc

Marcin “Borkoś” Borkowski to ratownik medyczny, który w październiku tego roku uległ poważnemu wypadkowi, kiedy prowadził motoambulans. Mężczyzna przeszedł kilka operacji. Na początku listopada pojawiła się pozytywna informacja o ostatnim zabiegu i odstawieniu leków, które podtrzymywały śpiączkę. Przed Marcinem Borkowskim długi okres rekonwalescencji.

Specjalna akcja charytatywna

Specjalną akcję charytatywną dla “Borkosia” prowadzi Rafał Gikiewicz, który zbiera meczowe koszulki z Bundesligi. Golkiper Augsburga regularnie publikuje posty na swoim Twitterze, w których informuje, jakich zawodników otrzymał trykoty.


Kliknij w obrazek, by przejść do strony

Polak zdobył koszulki takich graczy jak np. Kevin Trapp, Filip Kostić (Frankfurt) czy Florian Wirtz Lukas Hradecky (Bayer Leverkusen). Wszystkie oczywiście z autografami.

fot. https://twitter.com/gikiewicz33