Aktualności 9 listopada 2021

Kamil Stoch ponownie ruszy ze sprzedażą specjalnych kalendarzy!

Już 20 listopada 2021 wystartuje sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Do zmagań intensywnie przygotowuje się Kamil Stoch, który zapowiedział w ostatnim czasie, iż ponownie ruszy ze sprzedażą specjalnych kalendarzy, a dochód zostanie przeznaczony na organizację obozu sportowego dla dzieci. 

Sezon za rogiem

Zmagania skoczków zainauguruje konkurs Pucharu Świata w Niżnym Tagile. Na rosyjskiej skoczni odbędą się dwa konkursy. W listopadzie będziemy jeszcze świadkami zmagań w Ruce, a na początku grudnia najlepsi skoczkowie pojawią się w Wiśle, gdzie najpierw zawodnicy powalczą w konkursie drużynowym, a następnie w indywidualnym.

Kamil Stoch ponownie ruszy ze specjalną akcja!

Do sezonu przygotowuje się oczywiście Kamil Stoch. Trzykrotny złoty medalista igrzysk olimpijskich poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że wkrótce ruszy akcja ze sprzedażą specjalnych kalendarzy – Dostałem ostatnio dużo pytań odnośnie do kalendarzy, kiedy się pojawią i czy się pojawią. Tak, akcja będzie. W tym roku również będziecie mogli wesprzeć naszą inicjatywę obozu dla dzieci w przyszłym roku. Kalendarze pojawią się już wkrótce, prosimy o cierpliwość.

Dochód zostanie przekazany na organizację obozu sportowego dla dzieci, które trenują w KS Eve-nement Zakopane. W ubiegłym roku Kamil Stoch również organizował tę akcję i korzystając z okazji zorganizował relację na żywo z podpisywania kalendarzy, na której odpowiadał na pytania kibiców.

Fot. https://www.facebook.com/KamilStochOfficial