Aktualności 19 października 2021

Raków Częstochowa dał podwójny koncert

Najpierw światło dzienne ujrzał koncert gry drużyny Marka Papszuna we Wrocławiu. Raków Częstochowa pokonał Śląsk 2:1 na wyjeździe i zainkasował komplet punktów. Po tym spotkaniu do sieci w mediach społecznościowych częstochowskiego klubu trafił... inny koncert. Tym razem muzyczny w ramach integracji.

Piłkarze oraz sztab szkoleniowy klubu spod Jasnej Góry tym razem zagrali w ramach koncertu integracyjnego. Ich popisy oglądały najbliżsi – żony, partnerki oraz dzieci. Niemal pięciominutowy filmik, który można obejrzeć w serwisie YouTube przywołuje tylko pozytywne emocje. Cały pion sportowy pierwszego zespołu uczy się gry, a później prezentuje swoje umiejętności. Trzeba przyznać, że wyszło całkiem nieźle, jak na muzyków-amatorów! Pół żartem, pół serio Raków Częstochowa może pomyśleć o sekcji muzycznej.

Wielokrotnie już chwaliliśmy już Raków Częstochowa za różne inicjatywy. Social media to jedno, a drugim jest fakt, że klub potrafi z wielką klasą żegnać byłych piłkarzy. Tak było w przypadku Petra Schwarza we Wrocławiu. Podobnie później doczekał się podziękowań Daniel Bartl, który mógł je odczytać w trakcie przerwy meczu czeskiej Ekstraklasy!