Aktualności 13 października 2021

Amazon Prime Video z kolejnym dokumentem sportowym. Bohaterem Wayne Rooney

W kontekście produkcji piłkarskich, Amazon Prime Video zasłynął z serii "All of Nothing" opowiadających o losach konkretnych drużyn. Na początku przyszłego roku amerykańska platforma wypuści dokument poświęcony legendzie Manchesteru United. Tym graczem jest Wayne Rooney.

Wyjątkowa historia

Wayne Rooney wkroczył do wielkiego futbolu w bardzo młodym wieku. Zaledwie 18-letni napastnik zmienił Everton na Manchester United, a zespół z Old Trafford zapłacił za obiecującego gracza prawie 40 milionów euro. Rooney napisał w Manchesterze piękna karierę występując w 559 meczach, zdobywając 253 bramki oraz notując 146 asyst.

Amazon Prime nie przechodzi obok takiej historii obojętnie, dlatego Wayne Rooney doczekał się wyjątkowego dokumentu, który opowiada przygodę angielskiego snajpera z futbolem. Jak poinformował sam bohater za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, premiera ma nastąpić na początku przyszłego roku.

Popularność Amazon Prime

W najbliższym czasie Amazon Prime z pewnością zyska sporą popularność w naszym kraju. Amerykańskie przedsiębiorstwo z wielkim impetem wkroczyło na polski rynek, proponując roczny abonament za 49 zł. W tym pakiecie mamy dostęp nie tylko do darmowych przesyłek z Amazona, ale również Amazon Prime Video i Amazon Prime Gaming.