Aktualności 5 października 2021

PKO Bank Polski został partnerem Wisły Płock!

W poniedziałek 4 października Wisła Płock poinformowała o nowym partnerze. Został nim sponsor tytularny najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, czyli PKO Bank Polski. Podpisana umowa obowiązuje do końca 2021 roku. 

Efekt świetnej pracy

Wisła Płock może pochwalić się naprawdę świetnym działem marketingowym, który na przestrzeni ostatnich miesięcy zrealizował kilka wyróżniających się akcji. Jedna z nich miała miejsce na początku miesiąca, gdy Wisła Płock wypuściła specjalny zwiastun w nawiązaniu do nowej części Jamesa Bonda. Wcześniej klub przygotował oryginalną prezentację nowego kontraktu rodem z GTA: San Andreas czy przedstawienie nowego piłkarza w stylu gry FIFA 21.

PKO Bank Polski rozpoczął współpracę z Wisłą Płock

W najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych ciekawych akcji marketingowych ze strony płockiego klubu.  Zespół poinformował bowiem, iż w zamian za świadczenia promocyjne w oficjalnych kanałach social media Wisły Płock, PKO Bank Polski wesprze finansowo działania marketingowe klubu.

W takich słowach na temat współpracy wypowiedział się Michał Lada, dyrektor marketingu Wisły Płock – Wsparcie Banku PKO jest dla nas niezwykle istotne. Warto podkreślić, że od lipca 2019 roku, czyli od momentu rozpoczęcia współpracy na linii PKO Bank Polski – Ekstraklasa SA nasza liga notuje stały progres sportowy, organizacyjny, a również marketingowy. Cieszymy się, że od teraz nowy partner wesprze również naszą ekipę, odpowiadającą na co dzień za działania marketingowe i medialne.

Klienci PKO Banku Polskiego mają także możliwość zamówienia specjalnej karty z herbem Wisły Płock.

Fot. wisla-plock.pl