Aktualności 4 października 2021

Robert Lewandowski otwiera nowy lokal

Robert Lewandowski nie zwalnia tempa w budowaniu swojej pozaboiskowej marki. Już w najbliższy wtorek w Warszawie nastąpi otwarcie nowej restauracji, w którą zainwestował napastnik reprezentacji Polski i Bayernu Monachium.

Lokal ma być miejscem o sportowym charakterze, w którym możliwe będzie spędzenie wolnego czasu na różne sposoby.

„Nine’s” – restauracja o sportowym charakterze

Nowy lokal, którego jednym ze współudziałowców jest Robert Lewandowski, nosi nazwę „Nine’s” i będzie znajdował się w budynku dawnych Browarów Warszawskich. Miejsce to ma być nie tylko wyjątkową restauracją na kulinarnej mapie stolicy, ale także prawdziwą świątynią sportu.

Na lokal „Nine’s” składają się cztery poziomy, na których rozlokowano część restauracyjną, część barową oraz strefę eventową. Wystrój wnętrz ma mocno sportowy charakter, nawiązuje do różnych dyscyplin i urozmaicono go również archiwalnymi okładkami „Przeglądu Sportowego”. Zgodnie z założeniami właścicieli „Nine’s” każdy gość ma mieć możliwość nie tylko zjeść tam smaczny posiłek, ale również obejrzeć mecz i poznać historię polskiego sportu.

W tym celu w lokalu będzie można znaleźć wiele cennych pamiątek nawiązujących do sukcesów reprezentantów Polski, tj. m.in. buty Ireny Szewińskiej, narty Kamila Stocha czy też korki, w których Robert Lewandowski strzelił historyczną 41. bramkę w poprzednim sezonie Bundesligi.