Aktualności 28 września 2021

Totalizator Sportowy sponsorem Dawida Tomali

Totalizator Sportowy ogłosił decyzję o wsparciu sponsorskim Dawida Tomali, złotego medalisty Igrzysk Olimpijskich w Tokio w chodzie sportowym na 50 kilometrów.

Właściciel marki Lotto to największy mecenas sportu i kultury w Polsce. Do grona zawodników wspieranych przez Totalizator Sportowy dołącza teraz Dawid Tomala, czyli złoty medalista igrzysk w Tokio oraz wielokrotny medalista mistrzostw Polski w chodzie sportowym na 50 kilometrów.

Totalizator Sportowy wspiera kolejnego sportowca

Wspieranie sportowców w ich drodze po najwyższe olimpijskie laury to nasza misja. O medalu olimpijskim marzy niemal każdy zawodnik, a my te marzenia pomagamy spełniać jako Sponsor Generalny Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. Historia i sukces Dawida Tomali, którego witamy oficjalnie jak członka „drużyny” Totalizatora Sportowego, właściciela marki LOTTO, to niezwykła inspiracja dla młodych zawodników. Ale ciężka praca bez pomocy partnera czasami może nie wystarczyć, dlatego z dumą będziemy wspierać tego utytułowanego sportowca w tej dalszej drodze po kolejne medale i Wielkie Chwile – powiedział Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

„Wierzę, że nie powiedziałem ostatniego słowa”

Olimpijskie złoto w Tokio jest spełnieniem moich sportowych marzeń, ale wierzę, że nie powiedziałem ostatniego słowa. Chciałbym osiągnąć w chodzie sportowym jeszcze więcej. Wsparcie partnera jest mi niezbędne, abym mógł spokojnie trenować i dostarczać emocji sobie i wszystkim Polakom. Totalizator Sportowy to firma z misją wspierania polskiego sportu. Cieszę się, że od teraz możemy ją wspólnie realizować, bo Wygrywamy Razem – dodał od siebie Dawid Tomala.

Totalizator Sportowy świętuje w tym roku jubileusz 65-lecia istnienia, którego ambasadorem jest Robert Lewandowski.

Z tej okazji spółka realizuje wiele rozmaitych projektów, które upamiętniają tę ważną rocznicę. Jednym z nich jest Mobilne Muzeum, które stanęło na terenie Stadionu Legii Warszawa. Dawid Tomala przekazał do niego przy okazji ogłoszenia umowy sponsorskiej z Totalizatorem Sportowym swoje buty, w których sięgnął po złoto igrzysk w Tokio.