Aktualności 23 września 2021

Wisła Płock interweniowała w sprawie koszulek w grze FIFA 22!

Świat gier związany z piłką nożną ponownie odżył. Wszystko za sprawą premiery gry FIFA 22. W tym tytule znalazła się oczywiście ekipa PKO BP Ekstraklasy - Wisła Płock. Jak się okazuje, zespół "Nafciarzy" miał przypisane nieodpowiednie stroje. Za sprawą interwencji klubu, a także ekstraklasy, gra szybko wprowadzi korektę. 

Wiele możliwości

FIFA 22 pozwala nam zagrać wieloma drużynami. Oczywiście są topowe ekipy z Premier League, LaLiga, Serie A czy Bundesligi. Do dyspozycji mamy także drużyny z mniej popularnych rozgrywek. Mając na uwadze skalę światową, w tym gronie jest PKO BP Ekstraklasa, która z pewnością cieszy się mniejszą popularnością niż reszta europejskich lig.

Konieczna korekta

Jak się okazuje, EA Sports popełniło błąd, wprowadzając niewłaściwe stroje dla Wisły Płock. Nie dość, że były one z zeszłego sezonu, to widniał na nich napis Gliwice. Rzecznik prasowy ekipy “Nafciarzy” poinformował jednak, że za sprawą interwencji klubu, a także pomocy PKO BP Ekstraklasy, producent gry wprowadzi poprawki, które będą naniesione 6 października (dla graczy PC) oraz 12 października (dla graczy korzystających z konsol).

Fot. Wisła Płock eSports