Aktualności 16 września 2021

Robert Lewandowski drugim najlepszym zawodnikiem w FIFA 22. Polak oceniony wyżej niż Ronaldo

autor: Mateusz Mazur

Premiera gry Fifa 22 zbliża się wielkimi krokami. Wczoraj EA Sports Polska poinformowało, że nowym komentatorem w polskiej wersji językowej będzie Tomasz Smokowski, a teraz poznaliśmy dokładne statystyki najwyżej ocenionych zawodników w grze. EA Sports doceniło Roberta Lewandowskiego, którego ocena w nowej części wyniesie aż 92. 

Od Polaka lepszy tylko Messi

Od kilku dni EA Sports udostępnia na swoim profilu karty przedstawiające oceny ogólne najlepszych zawodników w nowej części gry FIFA. Wiemy już, że najwyższa ocena w tegorocznej edycji przypadnie Leo Messiemu (93), tuż za jego plecami znalazł się natomiast Robert Lewandowski, którego ogół umiejętności został oceniony na 92. Dla wielu sporą niespodzianką okazało się właśnie to, że Polak rozdzielił Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo, którego karta została w tym roku oceniona na 91.

Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób i tekst

Seria FIFA to popularna na całym świecie gra piłkarska, dlatego nie dziwi, że ocena umiejętności piłkarzy przez EA Sports zawsze wzbudza wiele emocji. Swoje wirtualne reprezentacje często komentują też sami piłkarze i nie inaczej jest w tym roku. Antonio Rudigerowi nie spodobała się ocena jego szybkości w grze, o czym nie omieszkał poinformować na swoim Twitterze: – Naprawdę? 35,8 km/h maksymalnej prędkości na boisku i tylko 75 szybkości w FIFA 22? Co musiałbym zrobić żeby mieć 90? Biegać 50 km/h?

Przypomnijmy, że FIFA 22 na PC i konsole zadebiutuje już 1 października 2021 roku.

fot. Facebook EA Sports Polska