Aktualności 6 września 2021

PKO Bank Polski został partnerem Lecha Poznań!

W poniedziałkowe południe Lech Poznań przedstawił nowego partnera. Zespół z najwyższej klasy rozgrywkowej nawiązał współpracę z głównym sponsorem rozgrywek. To PKO Bank Polski. Jak zapowiada klub, pierwsze efekty wspólnych działań już wkrótce. 

Krok dalej

PKO Bank Polski rozpoczął program partnerski z klubami ekstraklasy w grudniu 2019 roku. Dzięki tej współpracy, zespoły otrzymały dodatkowe środki finansowe, które pozwalają rozwijać się klubom m.in. w sektorze akademii.

Współpracę z PKO Bank Polski rozszerza Lech Poznań. Największy bank naszego kraju stał się oficjalnym partnerem poznańskiego zespołu.

Wspólne działanie

Kolejorz poinformował w specjalnym komunikacie, iż współpracę będzie można zaobserwować m.in. w przestrzeni miejskiej. Pojawi się bowiem specjalna kampania promocyjna z udziałem lechitów. Dodatkowo na mocy podpisanej umowy, PKO Bank Polski został także sponsorem akcji Kibicuj z Klasą oraz Dziecięcej Eksorty.

Każdy z klientów PKO Banku Polskiego będzie miał możliwość zamówienia karty z herbem Kolejorza. O współpracy wypowiedział się prezes Pecha Poznań, Karol Klimczak – Lech Poznań oraz PKO Bank Polski to dwie uznane marki na polskim rynku. My właśnie wkraczamy w rok stulecia istnienia, bank natomiast setne urodziny świętował blisko dwa lata temu. Cieszymy się na rozszerzenie współpracy, która w dużej mierze jest skierowana do naszych młodych kibiców, poznających klimat meczów rozgrywanych na stadionie przy Bułgarskiej. Stąd m.in. zaangażowanie w naszą akcję Kibicuj z Klasą. Mamy nadzieję, że pandemia koronawirusa pozwoli i wrócimy do organizowania tych aktywności.

fot. lechpoznan.pl