Aktualności 31 sierpnia 2021

Kibice Chelsea masowo zgłaszali konto Sevilli. Hiszpański klub stracił na chwilę weryfikację

Trwa ostatni dzień okna transferowego. Jest to niezwykle burzliwy czas w świecie futbolu. Kibice niektórych drużyn mogą być sfrustrowani wydarzeniami, jakie mają miejsce na rynku. Swoje rozczarowanie wykazali sympatycy Chelsea, którzy zaczęli masowo zgłaszać konto Sevilli na Twitterze. Hiszpański klub stracił nawet weryfikację. 

Problemy z transferem

O co tyle szumu? Od dłuższego czasu z londyńskim klubem łączony jest defensor Sevilli – Jules Kounde. Negocjacje w sprawie transferu francuskiego zawodnika trwają jednak bardzo długo i obecnie wydaje się mało prawdopodobne, by 22-latek zmienił dziś klub. Wcześniejsze raporty sugerowały, iż Chelsea nie uzgodniła warunków transakcji, gdyż Sevilla zwiększyła swoje oczekiwania po słownym porozumieniu.

Masowe zgłaszanie

Najwidoczniej sympatycy “The Blues” są bardzo sfrustrowani obecną sytuacją. Kibice Chelsea zaczęli bowiem masowo zgłaszać konto Sevilli na Twitterze. Efekt? Hiszpański klub stracił weryfikację. Po kilku godzinach zespół z LaLiga odzyskał status oficjalnego konta.

W trakcie konferencji prasowej na temat ostatnich zdarzeń wypowiedział się dyrektor sportowy Sevilli – Monchi, który zaapelował, by sympatycy hiszpańskiego klubu nie próbowali robić żądnego odwetu.