Aktualności 27 sierpnia 2021

LV BET został sponsorem West Bromwich Albion

autor: Mateusz Mazur

Polski bukmacher LV BET ogłosił, że w najbliższym sezonie będzie sponsorem klubu Championship – West Bromwich Albion na terenie Wielkiej Brytanii. 

Silny partner

Były klub Kamila Grosickiego pożegnał się w ubiegłym sezonie z rozgrywkami Premier League i w obecnej kampanii występował będzie w Championship. West Bromwich to jednak w Anglii marka, która cieszy się sporym poważaniem. The Baggies mają na swoim koncie między innymi mistrzostwo Anglii czy pięć pucharów Anglii.

Dla LV BET głównym celem będzie rozwijanie strategii “fans first”. Jest to inicjatywa, która ma na celu aktywizację kibiców, poprzez udział w konkursach, gdzie do wygrania będą bilety VIP, piłki, koszulki z podpisami zawodników. LV BET zamierza też w swojej komunikacji marketingowej promować zasady odpowiedzialnej gry.

Porozumienie

Obie strony nie kryją zadowolenia z zawartej umowy. Commercial Director West Bromwich Albion Simon King powiedział: – LV BET zaprezentował zaangażowanie w sponsoring piłki nożnej, ale dotychczas nie miał w swoim portfolio klubu z Wielkiej Brytanii. Jesteśmy zachwyceni, że West Bromwich jest perfekcyjnym kandydatem do spełnienia wszystkich wymagań LV BET. Rozumiemy, jak ważne jest promowanie zasad odpowiedzialnej gry i cieszymy się, że nasz nowy partner podziela nasze wartości. Ponadto będziemy ciężko pracować, by nasi fani doświadczyli wszystkich korzyści tej współpracy podczas licznych konkursów i innych specjalnych inicjatyw w trakcie najbliższego sezonu.

Podobnych deklaracji doczekaliśmy się także ze strony szefa marketingu LV BET Marcina Jabłońskiego: – Jesteśmy podekscytowani, że możemy wspierać The Baggies w ich staraniach o natychmiastowy powrót do Premier League. Współpraca z WBA oferuje wzrost rozpoznawalności naszej marki w Wielkiej Brytanii. Ten klub ma wspaniałą i zaangażowaną grupę fanów, którym chcemy dostarczyć znaczącą wartość.