Aktualności 27 sierpnia 2021

Energa nowym sponsorem Zawiszy Bydgoszcz!

Zawisza Bydgoszcz pozyskała bardzo istotnego sponsora. Zespół z III ligi związał się z Energą SA należącą do grupy ORLEN. Spółka została sponsorem głównym drużyny piłki nożnej mężczyzn, a także grup młodzieżowych Zawiszy. 

Logo na koszulkach

W związku z podpisaną umową, logo Energi pojawi się na koszulkach Zawiszy Bydgoszcz. Dla zespołu z III ligi jest to z pewnością bardzo ważna współpraca, która może w znaczącym stopniu wpłynąć na rozwój klubu. Szczegóły tego kontraktu nie zostały ujawnione w oficjalnym komunikacie zespołu z Bydgoszczy.

Ważny sponsor

Zadowolenia z podpisanej umowy nie kryje Krzysztof Bess, prezes Zarządu Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza Bydgoszcz – Dla Zawiszy Bydgoszcz to wielki dzień i w imieniu całej bydgoskiej społeczności klubu chciałem serdecznie podziękować za udzielone nam zaufanie i wsparcie. Energa, nasz Sponsor Główny, kieruje się w swojej działalności wartościami takimi jak odpowiedzialny rozwój, bezpieczeństwo i innowacyjność, a także budowanie trwałych relacji. Dla nas te wartości również wiele znaczą i cieszy mnie, że wspólnie będziemy mogli kontynuować naszą społeczną misję.

O współpracy wypowiedziała się także Adrianna Sikorska, wiceprezes Zarządu Energa SA ds. komunikacji – Zawisza Bydgoszcz to klub z długoletnią, wspaniałą tradycją. Marka klubu jest rozpoznawalna w całej Polsce. Zawisza to także ogromny ośrodek szkoleniowy, który krzewi sportowe postawy wśród dzieci i młodzieży. Jest to dla nas szczególnie ważne, ponieważ wpisuje się w idee społecznej odpowiedzialności biznesu. Dlatego nie mieliśmy wątpliwości, aby nawiązać współpracę i wesprzeć działalność klubu. Widzimy w nim ogromny potencjał. Kibicujemy zawodnikom i życzymy im sukcesów.

fot. zawiszabydgoszcz.pl