Aktualności 26 sierpnia 2021

Szlachetna akcja Romy przynosi efekty. Dwunasta osoba odnaleziona!

Na bardzo oryginalny i jednocześnie niezwykle szlachetny pomysł wpadła Roma, która w trakcie ogłaszanych transferów przedstawia listę zaginionych młodych ludzi. W czwartkowe południe włoski klub poinformował, iż już dwunasta osoba, która pojawiła się w materiale zespołu, została uznana za odnalezioną i bezpieczną.

Walka w słusznej sprawie kosztem efektownym prezentacji

Kluby piłkarskie prowadzą zaciętą rywalizację w kontekście ogłaszania transferów. Nie liczy się tylko pomysł, ale również środki, które są przeznaczane na stworzenie odpowiedniej prezentacji. Obok tego wszystkiego jest Roma, który ma dość prosty szablon przedstawiania nowych piłkarzy. Jest on jednak niezwykle szlachetny.

Za każdym razem, gdy zespół ze stolicy Włoch prezentuje nowego gracza, obok krótkiego materiału wideo pojawia się lista zaginionych dzieci z całego świata.

Kolejne dziecko odnalezione

W czwartkowe południe Roma poinformowała, iż odnaleziono dwunastą zaginioną osobę, która pojawiła się w materiale wideo rzymskiej ekipy. Jak się okazuje, tym razem jest to dziecko z Polski.

Roma współpracuje z wieloma organizacjami. W przypadku naszego kraju mowa o Fundacji Itaka Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych.

tagi:AS Roma