Aktualności 24 sierpnia 2021

Firma Svartzonker wypuściła przynęty wędkarskie sygnowane przez Zlatana Ibrahimovicia!

Zlatan Ibrahimović nigdy nie krył swojego zamiłowania do łowienia ryb. Nie zaskoczy raczej nikogo fakt, iż firma Svartzonker wypuściła komplet przynęt wędkarskich sygnowanych przez szwedzkiego napastnika, grającego we włoskim Milanie.

Wspólne łowienie ryb

Zlatan Ibrahimović dzieli się swoim życiem z kibicami za pośrednictwem Instagrama. Szwed publikuje sporo zdjęć czy filmików, nie tylko związanych z futbolem. W przeszłości, napastnik Milanu wrzucał m.in. relacje z łowienia ryb, razem z legendarnym Claesem “Svartzonker” Claessonem.

 Specjalne przynęty

Nie może zatem zaskoczyć nikogo, iż firma “Svartzonker” wypuściła serię przynęt wędkarskich sygnowanych przez Zlatana Ibrahimovicia.

Jak można zauważyć na powyższym zdjęciu, oferta jest dość bogata.

Nietrafiony moment?

O ile łowienie ryb to oczywiście zajęcie, które wzbudza kontrowersji, to biorąc jednak pod uwagę fakt, iż Zlatan Ibrahimovic na początku kwietnia został oskarżony o bezpośredni udział w zabiciu lwa, będącego na liście gatunków zagrożonych, użycie swojego wizerunku w takim sektorze, kilka miesięcy po głośnej aferze, może być dość zaskakującym ruchem wizerunkowym.