Aktualności 23 sierpnia 2021

Konta społecznościowe Lokomotiwu Moskwa drwią z Grzegorza Krychowiaka. Kibice oburzeni

Podczas letniego okna transferowego Grzegorz Krychowiak przeniósł się z Lokomotiwu Moskwa do Krasnodaru. W ubiegły weekend Polak wrócił na stadion swojego byłego klubu. Tuż po zakończonym spotkaniu, zespół z Moskwy zadrwił ze swojego byłego gracza. Ten ruch nie spodobał się kibicom. 

Zaskakujący ruch

Spore zaskoczenie wzbudziła przeprowadzka Grzegorza Krychowiaka w letnim oknie transferowym. 31-latek bardzo dobrze radził sobie w szeregach moskiewskiej ekipy, będąc jednym z najlepszych graczy tej drużyny. Mimo to, sam Lokomotiw wyraził chęć sprzedaży pomocnika, ustalając ostatecznie przenosiny Polaka do Krasnodaru. Sam Krychowiak niespecjalnie był zdeterminowany do zmiany kluby, ale decyzja zarządu Lokomotiwu postawiła go przed faktem dokonanym.

Lokomotiw drwi z Krychowiaka

W ubiegły weekend Lokomotiw Moskwa rywalizował na własnym obiekcie z Krasondarem. Na stadion byłego klubu wrócił Grzegorz Krychowiak, a jego nowy zespół przegrał wyjazdowe starcie 1:2. Tuż po spotkaniu Lokomotiw Moskwa postanowił opublikować uszczypliwy post w stronę reprezentanta Polski.

“Wybieraj właściwe barwy” – taki napis widnieje nad zdjęciami Grzegorza Krychowiaka. Post nie został dobrze odebrany przez sympatyków Lokomotiwu, którzy zaczęli podkreślać w komentarzach, że to klub sam chciał pożegnać 31-latka.

Post na Instagramie skomentował Maciej Rybus, który ewidentnie był zniesmaczony treścią, jaka pojawiła się na oficjalnym koncie klubu.