Aktualności 19 sierpnia 2021

Niedługo premiera gry dla fanów boksu, a w niej… Polacy!

Polski boks w ostatnim czasie ma raczej tendencję spadkową, ale wciąż budzi zainteresowanie wśród sporej grupy odbiorców. Co prawda, część z nich powoli przechodzi na stronę MMA, ale od czasu do czasu poczują impuls związany z wielką walką rodaka i od razu przypominają sobie o swojej pierwszej miłości. Tak może być i w przypadku gry ESBC (eSport Boxing Club), której premiera ma się odbyć już wkrótce.

Dawno nie było takiej gry

Twórcy i testerzy gry są zgodni – to będzie rewolucja w grach, traktujących o sportach walki. Ma tak się stać za sprawą dobrej grafiki i intuicyjnego gameplay’u.
Nie wiemy kiedy gra ma mieć swoją premierę, ale za to wiemy, że na początku nie dostaniemy finalnej wersji. Brzmi to fatalnie, ale deweloperzy doszli do wniosku, że będą ulepszać tę grę, biorąc pod uwagę komentarze graczy. To oznacza, że od oficjalnej premiery gry do jej finalnej wersji może minąć parę ładnych miesięcy.

Będą też i Polacy!

Andrzej Fonfara, Michał Cieślak oraz Artur Szpilka – tych polskich pięściarzy na pewno zobaczymy w tej grze, a możliwe, że pojawią się i inne osobistości znad Wisły. Z kim będą mogli się zmierzyć Polacy w tej grze? Muhammad Ali, bracia Kliczko,  Rocky Marciano… Lepiej zapytać kogo nie będzie. Twórcy postarali się, żeby każdy z pięściarzy wyglądał jak najlepiej, i żeby poruszał się tak jak w rzeczywistości

Ostatnia licencjonowana gra o boksie wyszła 10 lat temu, ale studio Steel City nie chce robić niczego w pośpiechu. Twórcy gry chcą przede wszystkim oddać produkt wysokiej jakości i wszystko wskazuje na to, że może im się to udać. Nam pozostaje czekać na premierę.