Aktualności 19 sierpnia 2021

Popularny TikToker wystąpił w prezentacji nowego piłkarza Juventusu

Juventus ma nowego piłkarza. Zawodnikiem "Starej Damy" został Manuel Locatelli, jeden z bohaterów Euro 2020. Zespół z Turynu zaprezentował defensywnego pomocnika w środowe popołudnie. Dość niespodziewanie w materiale wideo ogłaszającym pozyskanie 23-latka pojawił się popularny TikToker - Khaby Lame. 

Długo wyczekiwany

Od początku okna transferowego Juventus starał się pozyskać Manuela Locatelliego. Saga transferowa związana z byłym już graczem Sassuolo trwała jednak bardzo długo. Ostatecznie zespół “Starej Damy” uzgodnił warunki przeprowadzki 23-latka i Locatelli został piłkarzem turyńskiego klubu.

Khaby Lame wystąpił w prezentacji Locatelliego

Juventus zaprezentował nowego zawodnika w środowe popołudnie. Podczas prezentacji wideo mogliśmy zobaczyć najpopularniejszego włoskiego TikTokera – Khaby’ego Lame’a, który zyskał sławę dzięki satyrycznym filmikom polegającym na demonstrowaniu, jak uprościć pewne czynności.

kliknij w obrazek, by zobaczyć wideo

Mając na uwadze ciągnącą się sagę transferową z udziałem Locatelliego, udział Khaby’ego Lame’a w materiale ogłaszającym transfer wydaje się bardzo udanym posunięciem.