Aktualności 16 sierpnia 2021

Gerard Pique rozpoczął swoją przygodę z platformą Twitch!

Coraz więcej zawodników zaczyna korzystać z różnego typu platform, które pozwalają prowadzić relacje na żywo. Do tego grona piłkarzy dołączył Gerard Pique, który rozpoczął swoją transmisję na żywo w dniu zwycięstwa z Realem Sociedad. Na temat defensora "Dumy Katalonii" jest ostatnio bardzo głośno. 

Wyciągnięta ręka

Barcelona przeżywa bardzo trudny okres. Najgłośniej jest oczywiście o odejściu Leo Messiego. Jakby tego było mało, “Duma Katalonii” miała poważne problemy z rejestracją nowych zawodników. Tym samym pod znakiem zapytania stały występy m.in. Memphisa Depaya w starciu z Realem Sociedad.

Ostatecznie Barcelona zdołała wypełnić formalności. Ogromny udział w tym wszystkim miał Gerard Pique, który zgodził się na znaczącą obniżkę wynagrodzenia, dzięki czemu Barcelona zgłosiła trzech piłkarzy przed niedzielnym meczem.

Gerard Pique na platformie Twitch

Wielu kibiców okazywało doświadczonemu defensorowi dużą wdzięczność. Dodatkowo Pique wpisał się na listę strzelców w wygranym 4:2 meczu z Realem Sociedad. Hiszpan mógł być zatem w bardzo dobrym humorze. Kilka dni temu 34-latek zapowiadał, że rozpocznie swoją przygodę z platformą Twitch. Piłkarz dotrzymał słowa i nadawał na żywo w niedzielny wieczór.

Na streamie pojawiło się mnóstwo osób. Pique odpowiedział na sporo pytań, poruszając m.in. temat meczu z Realem Sociedad czy nawet słynnego zdjęcia “Se Queda” z Neymarem. Hiszpan zapowiedział, że po każdym meczu będzie prowadził streama.