Aktualności 6 sierpnia 2021

4F partnerem technicznym Zawiszy Bydgoszcz

Po Koronie Kielce czas na drugi klub w portfolio polskiej firmy odzieżowej 4F. Tym razem do "rodziny" dołącza Zawisza Bydgoszcz. Drużyna z kujawsko-pomorskiego powoli odbudowuje się po ostatnich trudniejszych latach. W tym sezonie będzie już występować w III lidze

Firma 4F dotychczas była kojarzona głównie z lekkoatletyką czy sportami zimowymi Jednak w tym roku ruszyła na rynek sportów zespołowych. Mowa bowiem o współpracy z siatkarską ZAKSA Kędzierzyn Koźle, koszykarską Energa Basket Ligą i jest ambasadorem Roberta Lewandowskiego.

Zawisza Bydgoszcz jest drugim klubem piłkarskim. Wcześniej Firma 4F rozpoczęła współpracę z pierwszoligową Koroną Kielce.

Współpraca rozpocznie się już od sezonu 2021/2022 i potrwa jeszcze co najmniej przez dwa kolejne sezony rozgrywkowe. Marka 4F, w ścisłej współpracy z Klubem, stworzyła projekty dedykowanych strojów dla piłkarzy Zawiszy. Na domowej koszulce meczowej znalazł się m.in. element graficzny nawiązujący do topografii Bydgoszczy. Stworzone dla klubu projekty nie zostaną nigdy powielone, a ich produkcja odbywa się w 100% w Polsce. Co roku przygotowywane będą nowe zestawy, uwzględniające kolorystykę oraz ważne dla Zawiszy symbole i elementy – informuje marka odzieżowa.

Fot. informacja prasowa