Aktualności 30 lipca 2021

Tyson Fury w grze ESBC!

Aktualny mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC Tyson Fury znajdzie się w najnowszej grze bokserskiej o nazwie ESBC. Podczas najnowszego filmu promującego grę ujawniono, że Brytyjczyk będzie częścią rosteru w momencie premiery.

Postać Fury’ego

Tyson Fury to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci jeśli chodzi o boks. Kontrowersyjny pięściarz jest aktualnym mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBC oraz linealnym mistrzem świata (mistrz, który w linii prostej pokonał wcześniej numer jeden na świecie – Fury pokonał wcześniejszego mistrza Władimira Kliczkę w 2015 roku). “Gypsy King” jest niepokonany na zawodowych ringach, a jego rekord wynosi 30-0-1.

Fury częścią rosteru gry ESBC

Krążące plotki sugerowały, że umowa Fury’ego z EA Sports na udział w grze UFC 4 jest umową na wyłączność, ale najwyraźniej tak nie jest. Pięściarz został bowiem zapowiedziany jako grywalny zawodnik w najnowszej produkcji o nazwie “eSports Boxing Club”. Będzie to pierwsza od ponad dziesięciu lat gra bokserska na konsole.

ESBC ma być dostępna na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X. W grze zobaczyć będziemy mogli jedne z największych nazwisk w historii boksu, od legend po obecne gwiazdy. Premiera produkcji planowana jest na końcowe miesiące 2021 roku.