Aktualności 6 lipca 2021

4F rozpoczyna współpracę z triumfatorem tegorocznej Ligi Mistrzów

Od sezonu 2021/2022 marka 4F rozpocznie współpracę z najlepszym klubem Europy, zdobywcą Pucharu Ligi Mistrzów – Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Powiedzenie, że największa polska marka odzieży sportowej nie zwalnia tempa to już za mało. 4F z rozmachem rozpoczęło nowy rok, ogłaszając jako swojego nowego ambasadora Roberta Lewandowskiego, który dołączył do Wilfredo Leona – siatkarza uważanego przez wielu za najlepszego na świecie. W ostatnich miesiącach zakomunikowano start współpracy z piłkarską Koroną Kielce oraz wszystkimi zespołami koszykarskiej Energa Basket Ligi. Pokazano także kolejną, szóstą już dedykowaną kolekcję dla Polskiego Komitetu Olimpijskiego przygotowaną przez 4F. Teraz marka ogłasza następny sukces – od najbliższego sezonu 4F zostanie Partnerem Technicznym zwycięzcy tegorocznej siatkarskiej Ligi Mistrzów, Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Dla marki to kontynuacja rozwoju w świecie siatkówki po trwającej już od dwóch sezonów współpracy z Polską Ligą Siatkówki.

Jestem dumny, że marka 4F będzie miała możliwość współpracy z najlepszym obecnie siatkarskim klubem Europy. ZAKSA to utytułowany zespół, który ma dużą rzeszę kibiców. Cieszę się, że 4F będzie mogło stworzyć dla zwycięzców Ligi Mistrzów dedykowane stroje meczowe – mówi Igor Klaja, prezes OTCF S.A., właściciela marki 4F.

Współpraca marki 4F z ZAKSĄ nawiązana została na cztery najbliższe sezony rozgrywkowe i obejmie nie tylko występy klubu w meczach PlusLigi, ale także w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Zawodnicy zaczną korzystać z produktów 4F już podczas przygotowań do sezonu  2021/2022, a więc od początku sierpnia. Marka będzie obsługiwać klub kompleksowo – dostarczy stroje meczowe dla całej drużyny, a także odzież treningową oraz akcesoria z oferty dostępnej w katalogu 4F Teamwear. Inauguracja współpracy przypadnie na turnieju Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki w Krakowie.

Przygotowywane przez 4F stroje meczowe powstaną według dedykowanego projektu, który nie zostanie nigdy powielony. Projekt stworzony został wspólnie z władzami klubu, uwzględniono w nim także barwy oraz ważne dla ZAKSY symbole. Ponadto, stroje meczowe oraz repliki produkowane będą w 100% w Polsce. Ich prezentacja nastąpi przed startem rozgrywek PlusLigi.

Na siatkarskich boiskach gramy z najlepszymi, dlatego wśród swoich partnerów też stawiamy na najlepszych. Wysoka jakość produktów, szeroki asortyment oraz indywidualne podejście, a dodatkowo tak ważne argumenty, jak współpraca z polską marką i stroje meczowe produkowane w Polsce. 4F zapewnia nam wszystko, czego potrzebujemy  – mówi Sebastian Świderski, prezes klubu ZAKSA S.A.