Aktualności 14 czerwca 2021

4F PARTNEREM TECHNICZNYM KORONY KIELCE

Marka 4F od sezonu 2021/22 zostanie partnerem technicznym pierwszoligowego klubu piłkarskiego Korona Kielce. Umowa została podpisana na trzy lata.

Wraz z początkiem roku marka 4F zakomunikowała wejście do świata futbolu. Ogłoszenie kapitana reprezentacji Polski i gwiazdy Bayernu Monachium, Roberta Lewandowskiego, jako globalnego ambasadora marki sprawiło, że środowisko sportowe zaczęło spekulować o dalszym rozwoju 4F w piłce nożnej. Teraz marka rozwiewa wątpliwości i ogłasza pierwszą współpracę z klubem piłkarskim.

4F będzie dostarczało Koronie Kielce odzież oraz akcesoria z kolekcji Teamwear przez kolejne trzy sezony. Zespół projektantów 4F przedstawił już klubowi propozycję nowych, dedykowanych strojów meczowych, których projekt nie zostanie nigdy powielony. W pełni personalizowane komplety meczowe będą produkowane w Polsce, a drużyna wybiegnie w nich na murawę od początku sezonu 2021/22.

4F to duża, znana marka, która ubiera czołowych sportowców w Polsce. Ma zaplecze, kompetencje i możliwości, aby produkować topowe stroje piłkarskie. Widzieliśmy już wzory naszych nowych koszulek i jestem dumny, że Korona będzie występowała w dedykowanych strojach. To dla klubu duża wartość dodana, która jest niedostępna dla zdecydowanej większości zespołów w Polsce. Testowaliśmy już sprzęt z piłkarskiej linii 4F i jestem przekonany, że to będzie dobra współpraca – mówi Łukasz Jabłoński, prezes klubu Korona Kielce.

4F jest marką, która nieustannie rozszerza obszary swojego działania. Współpraca z Koroną Kielce jest dla nas kolejnym ważnym krokiem w rozwoju. Cieszę się z faktu obecności 4F w świecie profesjonalnego futbolu – mówi Igor Klaja, prezes OTCF S.A., właściciela marki 4F.

Marka nie zdradza jeszcze z którymi klubami pracuje nad kolejnymi współpracami, ale rozmowy się toczą. Czy 4F ubierze także pewien klub, z którym związany jest ambasador marki, Robert Lewandowski? Odpowiedź na to pytanie możemy poznać już niedługo.