Aktualności 26 maja 2021

“Canelo” twarzą bokserskiej gry ESBC

autor: Adam Pera
Saúl "Canelo" Álvarez został ogłoszony twarzą najnowszej gry bokserskiej ESBC. Warto zauważyć, że będzie to pierwsza od ponad dekady gra bokserska na konsole.

“Canelo” jednym z najbardziej rozpoznawalnych pięściarzy świata

Saúl Álvarez jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych pięściarzy świata. Meksykanin święcił triumfy w różnych kategoriach wagowych. Warto wspomnieć, że jest on byłym mistrzem świata organizacji WBC oraz WBA wagi junior średniej, byłym mistrzem świata organizacji WBA, WBC, IBF i IBO wagi średniej, a także byłym mistrzem świata federacji WBO w wadze półciężkiej. Aktualnie “Canelo” jest mistrzem świata federacji WBC, WBA i WBO w wadze super średniej i legitymuje się rekordem 56-1-2.

Saúl Álvarez twarzą gry ESBC

W ostatnich dniach Álvarez został także twarzą pierwszej od ponad dekady gry bokserskiej na konsole. eSports Boxing Club jest zapowiadana przez deweloperów jako “realistyczna gra bokserska”, a „rewolucyjny” system poruszania się postaci przygotowywany jest przy współpracy z zawodowymi pięściarzami.

W grze zobaczymy także rozbudowany tryb kariery, w którym początkowo gracz będzie musiał mierzyć się w walkach amatorskich, by po pewnym czasie toczyć pojedynki z zawodowcami o najbardziej prestiżowe laury.

ESBC ma pojawić się na rynku w końcowych miesiącach 2021 roku.