Aktualności 26 maja 2021

Finał Ligi Mistrzów do obejrzenia w sieci kin Helios

Sieć kin Helios wyszła z propozycją dla piłkarskich kibiców. Finał Ligi Mistrzów, jak co roku, będzie można obejrzeć w kinach tej sieci.

Czas pandemii w dużym stopniu wpłynął działalność firm z wielu branży. Jedną z nich są kina, które przez ostatnie miesiące były zamknięte ze względu na obostrzenia w związku z pandemią Covid-19 w Polsce. Pod koniec kwietnia rząd podjął decyzję o “odmrożeniu” gospodarki. Tym samym 15 maja otwarto kina na świeżym powietrzu, natomiast dwa tygodnie później zostaną otwarte kina znajdujące się wewnątrz budynków. Do sal będzie mogło wejść od tej pory 50 procent widzów.

Poluzowanie obostrzeń wobec kin zbiegło się z finałem piłkarskiej Ligi Mistrzów. Sieć Helios co roku emitowała w salach w całej Polsce końcowy mecz elitarnych rozgrywek. Z powodu pandemii, teraz taki krok stał pod znakiem zapytania. Ostatecznie jednak piłkarscy kibice będą mogli zasiąść w kinie, oglądając najważniejszy mecz w sezonie.

Finał Ligi Mistrzów – ceny biletów w kinie Helios

Bilety są już dostępne na stronie internetowej sieci Helios. Ich zakup na tydzień przed meczem kosztowały 26,90 zł, natomiast do piątku będą kosztować trzy złote drożej. Jeśli z kolei ktoś chciałby kupić bilety w sobotę, musiałby wydać 31,90 zł.