Aktualności 19 maja 2021

Raheem Sterling w New Balance!

Jeden z czołowych zawodników Premier League - Raheem Sterling trafił do stajni New Balance. Przez lata ofensywny gracz "The Citizens" był związany z marką Nike. To kolejny piłkarz z angielskiej ekstraklasy, który podpisał umowę z amerykańskim przedsiębiorstwem 

Walka o głośne nazwiska

Przez dłuższy czas na rynku karty rozdawały przede wszystkim dwie marki. Mowa oczywiście o firmach Nike oraz Adidas. Coraz śmielej w rywalizację o najgłośniejsze nazwiska wkraczają inne marki, w tym także New Balance. W ostatnich miesiącach z amerykańskim przedsiębiorstwem związali się m.in. Bukayo Saka czy Harvey Elliott. New Balance został także głównym sponsorem AS Romy.

Raheem Sterling w New Balance

Firmie udało się ściągnąć czołowego piłkarza Premier League. Z New Balance związał się bowiem Raheem Sterling, zawodnik Manchesteru City i reprezentant Anglii. W takich słowach Sterling skomentował podpisanie kontraktu – Dorastając marzyłem tylko o grze w piłkę nożną. Od kopania piłki w Brent z kumplami do pierwszego finału Ligi Mistrzów 29 maja i reprezentowania mojego kraju na tegorocznym Euro w moim rodzinnym mieście. Chcę osiągnąć o wiele więcej, zarówno na boisku, jak i poza nim. Ta współpraca zapewni mi platformę do tego.

Raheem Sterling ma występować w modelu New Balance Furon v6+.