Aktualności 11 maja 2021

TVP zdradza komentatorów na Euro 2020. Będzie niespodzianka!

Równo za miesiąc odbędzie się pierwszy mecz Euro 2020, w którym reprezentacja Turcji zmierzy się z Włochami. My z niecierpliwością czekamy na spotkania "Biało-Czerwonych". W związku ze zbliżającą się imprezą, Telewizja Polska ogłosiła nazwiska komentatorów na potyczki Polaków, a także mecz otwarcia i finał. Szykuje się niespodzianka na starcie "Biało-Czerwonych" ze Słowacją.

Mecz otwarcia i finał

Przed ujawnieniem nazwisk komentatorów na starcia Polaków zaprezentujemy rozpiskę dwóch ważnych spotkań. Pierwsze z nich to oczywiście mecz otwarcia, czyli Turcja-Włoch, który skomentują Jacek Laskowski oraz Robert Podoliński. W kontekście finałowego pojedynku spotkanie skomentują Dariusz Szpakowski oraz Andrzej Juskowiak.

Spotkania Polaków

Niezależnie od wyników naszych zawodników, reprezentacja Polski rozegra przynajmniej trzy spotkania na Euro 2020. Pierwsze z nich to starcie ze Słowacją, które skomentuje Mateusz Borek i… właśnie. Tutaj TVP szykuje niespodziankę, którą ujawni bliżej turnieju. Z kolei mecz z Hiszpanią skomentuje duet Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Mecz ze Szwecją zrelacjonują natomiast Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak.

Euro 2020 będzie można zobaczyć na antenach Telewizji Polskiej, a także w aplikacji mobilnej i TVPSPORT.PL.

Fot. TVP Sport