Aktualności 9 maja 2021

Piotr Żyła wystąpi w “Turbokozaku”

Piotr Żyła w ostatnim czasie jest bardzo aktywny w mediach. Ostatnio był gościem programu Kuby Wojewódzkiego, a teraz sprawdzi swoje piłkarskie umiejętności w formacie “Turbokozak” na antenie Canal+.

Piotr Żyła ma za sobą udany sezon

Miniony sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich okazał się bardzo udany dla skoczka urodzonego w Cieszynie. Piotr Żyła znalazł się na siódmej pozycji w końcowej klasyfikacji, pięciokrotnie zajmując miejsca na podium w pojedynczych konkursach. Największym jego sukcesem ostatniego sezonu był jednak złoty medal MŚ w narciarstwie klasycznym w Oberstdorfie. Dla 34-letniego skoczka było to pierwsze takie osiągnięcie w karierze.

Po wizycie u Kuby Wojewódzkiego czas na “Turbokozaka”

Przed rozpoczęciem przygotowań do Letniego Pucharu Świata w skokach narciarskich, Piotr Żyła znalazł czas, żeby wziąć udział w kilku formatach telewizyjnych. Skoczek we wtorek był gościem programu “Kuba Wojewódzki Show”. Z kolei w niedzielę wystąpi w formacie “Turbokozak” na antenie Canal+. Program prowadzony przez Bartosza Ignacika jest dobrze znany piłkarskim kibicom – co tydzień biorą w nim udział piłkarze, a także osoby z innych dziedzin, jak choćby zawodnik MMA Jan Błachowicz czy zespół muzyczny Pectus.

Piotr Żyła Turbokozak

Program z udziałem skoczka zostanie wyemitowany tradycyjnie o godz. 21. w niedzielę w Canal+.

Fot. Piotr Żyła, Instagram