Aktualności 6 maja 2021

Ed Sheeran został sponsorem Ipswich Town!

Wielu znanych artystów nie kryje swoich sympatii do konkretnych drużyn sportowych. Wielkim kibicem Ipswich Town jest Ed Sheeran. Popularny piosenkarz postanowił pomóc angielskiej drużynie, zostając sponsorem klubu na sezon 2021/2022. 

Wsparcie ulubionego klubu

Ed Sheeran niejednokrotnie widywany był na Portman Road (stadionie Ipswich Town przy.red.). Nie może zatem specjalnie zaskakiwać fakt, iż popularny artysta został sponsorem koszulek właśnie drużyny z League One. W takich słowach o swojej decyzji wypowiedział się piosenkarz – Klub to niezwykle duża część lokalnej społeczności. Tym sposobem chcę okazać wsparcie. Zawsze lubiłem wycieczki na Portman Road i nie mogę się doczekać powrotu na stadion, gdy tylko wrócą kibice. Wraz z pojawieniem się nowych właścicieli z USA, na pewno nadejdą ekscytujące czasy dla fanów Ipswich, w tym również dla mnie.

Ed Sheeran został głównym sponsorem koszulek Ipswich Town na sezon 2021/2022. Mowa zarówno o pierwszej drużynie męskiej, jak i żeńskiej. Według informacji m.in. BBC Sport, na koszulkach klubu pojawią się symbole “+ – = ÷ x”, które nawiązują do płyty artysty, a także jego trasy koncertowej.

Walka o wyższe cele?

Ipswich Town to aktualnie dziewiąty zespół League One (trzeciej klasy rozgrywkowej w Anglii przy.red.). Zespół nie ma już szans na awans, gdyż do końca kampanii pozostał tylko jeden mecz, a strata do szóstej lokaty, która gwarantuje grę w barażach, wynosi sześć oczek.