Aktualności 5 maja 2021

Emocjonalny trailer dokumentu o sir Alexie Fergusonie. Będzie hit?

Sporą popularnością cieszą się obecnie produkcje poświęcone konkretnym piłkarzom lub klubom. Sir Alex Ferguson to wybitna postać futbolu. Nic dziwnego, że pojawił się pomysł, by stworzyć dokument poświęcony byłemu szkoleniowcowi Manchesteru United. Kinowa premiera produkcji zaplanowana jest na 27 maja. W środę światło dzienne ujrzał trailer dokumentu. 

Wyjątkowy trener

Dwadzieścia sześć sezonów w jednym klubie, trzynaście mistrzostw Anglii, pięć pucharów Anglii, dwa triumfy w Lidze Mistrzów. Do tego wiele innych sukcesów jak chociażby Tarcze Wspólnoty czy Puchary Ligi Angielskiej. Sir Alex Ferguson nie bez powodu nazywany jest jednym z najlepszym trenerów w historii piłki nożnej. Dokument poświęcony takiemu człowiekowi wydawał się wręcz koniecznością. W szczególności, iż nakłaniamy do tego okoliczności.

Emocjonalny trailer dokumentu

Zapowiedź rozpoczyna się od bardzo emocjonalnego momentu, kiedy to 5 maja 2018 roku syn Sir Alexa Fergusona – Jason dzwoni na pogotowie, by wezwać pomoc w związku z wylewem krwi do mózgu, jakiego doznał legendarny szkoleniowiec “Czerwonych Diabłów”. To zdarzenie sprawiło, iż Sir Alex Ferguson podjął decyzję, by udokumentować jego wszystkie wspomnienia.

Podczas oglądania tej produkcji będziemy mogli towarzyszyć słynnemu trenerowi w najważniejszych momentach kariery. Nie zabraknie również wypowiedzi słynnych piłkarzy, takich jak Cantona czy Giggs.

Kinowa premiera dokumentu Sir Alex Fergsuon: Never Give In zaplanowana jest na 27 maja. Dwa dni później produkcja trafi na Amazon Prime Video w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Z kolei na 31 maja zaplanowano międzynarodową premierę.