Aktualności 30 kwietnia 2021

“Druga Połowa”. Komedia romantyczna w piłkarskim klimacie wkrótce w kinach!

Od 29 maja ponownie będzie można zasiąść w kinie. Na ten dzień zaplanowano już premierę polskiej komedii romantycznej w piłkarskim klimacie. Mowa o filmie "Druga Połowa", w której nie zabraknie futbolowych akcentów nie tylko w kontekście samej fabuły, ale również obsady.

“Druga Połowa” – film z piłkarskimi akcentami

Choć głównym tematem filmu nie będzie futbol, to trudno nie odnieść wrażenia, iż podczas oglądania tej produkcji cały czas towarzyszyć nam będzie piłkarski klimat. Fabuła filmu oparta jest bowiem na relacji młodej lekarki z dziennikarzem. Jak się okazuje, kobieta jest córką selekcjonera reprezentacji Polski, co nie spodoba się wspominanemu dziennikarzowi, gdyż jest on w złych relacjach z trenerem.

W filmie wystąpią m.in. Cezary Pazura, Maciej Musiał czy Leszek Lichota. Nie zabraknie także przedstawicieli z piłkarskiego świata. Jak podaje serwis Filmweb, w produkcji pojawią się także m.in. Grzegorz Krychowiak, Michał Pol, Roman Kołtoń czy Dariusz Szpakowski. Udział w produkcji potwierdził również Robert Podoliński.

Odpowiedni termin

Data premiery filmu “Druga Połowa” wpasowuje się nie tylko ze względu na fakt, iż wkrótce ponownie zostaną otwarte kina. Warto także pamiętać, że już w połowie czerwca rozpocznie się Euro 2020, w którym nasza kadra zmierzy się w fazie grupowej ze Słowacją, Hiszpanią oraz Szwecją. Można przypuszczać, że pod koniec maja w naszym kraju będzie panować piłkarska atmosfera.