Aktualności 20 kwietnia 2021

Ruch Chorzów z oficjalnym kanałem na Youtube

Nie ma miesiąca czy tygodnia bez dobrych informacji dla kibiców Ruchu Chorzów. Dzisiaj Niebiescy obchodzą swoje 101. urodziny i od dzisiaj... będą funkcjonować oficjalnie z kanałem na Youtube. Współpraca z portalem kibicowskim Niebiescy.pl trwa od wielu lat, a dzisiaj przybrała oficjalną formę biznesową.

Nie ma miesiąca czy tygodnia bez dobrych informacji dla kibiców Ruchu Chorzów. Dzisiaj Niebiescy obchodzą swoje 101. urodziny i od dzisiaj… będą funkcjonować oficjalnie z kanałem na Youtube. Współpraca z portalem kibicowskim Niebiescy.pl trwa od wielu lat, a dzisiaj przybrała oficjalną formę biznesową.

Do tej pory niemal wszystkie materiały wideo o Ruchu Chorzów na Youtube to była robota portalu Niebiescy.pl. Kibicowski portal miał w popularnym serwisie wideo dwa kanały. Jedne stricte poświęcony kibicom, na którym można było obejrzeć m.in. doping z meczów Ruchu. Drugim był TV Niebiescy dla Ruchu. Ten drugi, jak nazwa wskazuje, dotyczył spraw sportowych i był tworzony we współpracy z klubem. Od dzisiaj zmienia nazwę na Ruch TV i będzie oficjalnym kanałem klubowym.

To ogromny zaszczyt, że w dniu 101. urodzin Ruchu Chorzów serwis Niebiescy.pl staje się jego Partnerem Biznesowym i równocześnie przekazuję do Klubu kanał “TV Niebiescy dla Ruchu”. Udało nam się zbudować markę rozpoznawalną w Polsce i Ruch Chorzów tę wieloletnią pracę docenił. (…) To wielka radość, że projekt, jakim była telewizja internetowa na rzecz Klubu, staje się dziś jego integralną częścią. Na tym fundamencie powstaje “RUCH TV”, którego sukces jest dla mnie pewnym – mówi Mateusz Wójcik, właściciel serwisu Niebiescy.pl. w oficjalnym komunikacie na stronie Ruchu Chorzów.

Dzisiaj kanał Ruch TV ma ponad 25 tysięcy subskrypcji. To niewiele gorszy wynik od ekstraklasowego Śląska Wrocław. Co ciekawe to także więcej subskrypcji niż oficjalne kanały GKS-u Katowice i Górnika Zabrze razem wziętych! Znakiem rozpoznawczym są pomeczowe kulisy. Do niedawna w krótszej formie, dzisiaj niektóre trwają nawet ponad 30 minut! Mimo tego wideo po meczach ze Ślęzą czy Polonią Świdnica miały kilkanaście tysięcy wyświetleń!