Aktualności 15 kwietnia 2021

Paul Pogba podpisał kontrakt z Amazon Prime. Powstanie serial o francuskim piłkarzu!

Coraz większą popularnością cieszą się produkcje poświęcone piłkarzom czy klubom. Spore zainteresowanie wzbudziły seriale o Manchesterze City i Tottenhamie, które stworzył Amazon Prime. To właśnie ta amerykańska platforma podpisała kontrakt z Paulem Pogbą. Celem współpracy jest stworzenie serialu dokumentalnego, który ma mieć premierę w 2022 roku.

Kontrowersyjna postać?

Od lat Paul Pogba wzbudza mieszane uczucia wśród kibiców. Można odnieść wrażenie, iż środowisko piłkarskie jest nieco podzielone w kontekście francuskiego zawodnika. Część sympatyków docenia umiejętności i klasę pomocnika Manchesteru United. Znajdzie się jednak spore grono osób, które uważa, iż Paul Pogba jest nieco przereklamowany.

Serial dokumentalny o Pogbie

Tym bardziej może cieszyć współpraca, jaką nawiązał zawodnik “Czerwonych Diabłów” z Amazon Prime. W 2022 roku ma bowiem zostać wyemitowany serial dokumentalny poświęcony pomocnikowi. Produkcja ta ukaże nie tylko czysto sportowe aspekty, ale również odkryje karty w kontekście prywatnego życia piłkarza.

Tak o nawiązaniu współpracy z Pogbą wypowiedziała się Georgia Brown, szef Amazon Stiudios na europejski obszar – Wszyscy znamy Paula z tego, co może robić na boisku piłkarskim. Jego wpływ sięga jednak znacznie dalej i bez wątpienia jest ikoną całego pokolenia. Prime Video pokaże jego życie poza boiskiem, pozwalając mu opowiedzieć swoją historię własnymi słowami.