Aktualności 15 kwietnia 2021

Tottenham nawiązał współpracę z firmą Dulux!

W czwartek 15 kwietnia angielski klub piłkarski - Tottenham Hotspur ogłosił nową współpracę. Od tej pory, firma Dulux będzie odpowiadać za dostarczanie farb drużynie z Premier League. Z tego tytułu, Tottenham liczy na ożywienie kolorów ścian na stadionie oraz w budynkach należących do klubów. 

Ikona marki na stadionie

W związku z nawiązaną współpracą, Tottenham otrzyma istotną wiedzę w zakresie farb i kolorów, które zapewnia Dulux. Dodatkowo w ramach premiery, światowej sławy pies Dulux odbył za kulisami wycieczkę po stadionie klubu i centrum szkoleniowym drużyny. Z tego zdarzenia pojawi się specjalny materiał wideo, który będą mogli zobaczyć sympatycy Tottenhamu.

Pierwsza wpadka

Nikt nie spodziewał się, że współpraca klubu z marką farb już na samym początku zaliczy wpadkę. Jeden z moderatorów profilu Dulux UK zaczął odpisywać na komentarze kibiców, którzy wyśmiewali angielski klub m.in. z braku pucharów.

Wszystkie negatywne wpisy zostały już usunięte, lecz jak wiadomo, internet pozostawia ślady i komentarze, które źle wpływają na odbiór tej współpracy, zostały zapisane.