Aktualności 13 kwietnia 2021

Robert Lewandowski doczekał się własnej talii kart UNO!

Na dość spore wyróżnienie zapracował Robert Lewandowski. Piłkarz Bayernu Monachium doczekał się bowiem własnej talii kart Uno. Producent Mattel z okazji 50-lecia gry stworzył specjalną, limitowaną edycję, liczącą zaledwie 50 sztuk. Część z nich już trafiła na aukcję charytatywną. 

Pierwszy Polak, a także piłkarz

W przeszłości specjalnych edycji kart UNO doczekali się m.in. Chris Paul czy Kylie Jenner. Robert Lewandowski jest jednak pierwszym Polakiem, a także pierwszym piłkarzem w historii, który został wyróżniony przez producenta kart. Ten drugi aspekt z pewnością może wzbudzać podziw, gdyż jak wiadomo na przestrzeni lat w futbolu mamy takich zawodników jak Cristiano Ronaldo czy Leo Messi.

Limitowana edycja

W poniedziałek Robert Lewandowski pochwalił się za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, iż doczekał się własnej edycji Uno xRL9. Piłkarz nie krył dumy związanej z tym faktem, a także dodał, iż 20 z 50 spersonalizowanych talii trafiło na aukcję charytatywną wspierającą polskich sportowców z niepełnosprawnością intelektualną.

Czym różni się spersonalizowana talia? W tej wersji znajduje się unikatowa karta “9”. Dodatkowo zmieniono zarówno opakowanie, jak i instrukcję UNO. Aspekty graficzne nawiązują do piłkarza Bayernu.