Aktualności 7 kwietnia 2021

HARVEY ELLIOTT Z NEW BALANCE!

Wschodząca gwiazda Liverpoolu, reprezentant młodzieżówki angielskiej – Harvey Elliott, twarzą marki New Balance. Elliott ma 18 lat i uznawany jest za jeden z niezwykłych talentów młodego pokolenia na Wyspach. Na boisku grać będzie w nowym modelu Furon 6+.

Utalentowany nastolatek był najmłodszym debiutantem w seniorskiej drużynie Fulham FC – zadebiutował we wrześniu 2018 roku, mając zaledwie 15 lat i 174 dni! Pojawił się na boisku w 88. minucie meczu z Bounremouth. Młodzieżowy reprezentant Anglii został również najmłodszym debiutantem w historii Premier League! Mając zaledwie 16 lat i 30 dni. Pojawił się na boisku w doliczonym czasie gry spotkania Liverpool FC z Sheffield United, zmieniając Mohameda Salaha. Obecnie Harvey Elliott gra w Championship w ekipie Blackburn Rovers (wypożyczenie z Liverpool FC). W tym sezonie ma już na koncie 5 bramek i 10 asyst w 35 meczach.

„Podpisanie umowy z New Balance to dla mnie ogromne wyróżnienie oraz krok na przód w mojej karierze. Jestem zadowolony z gry w tym sezonie, ale nadal ciężko pracuję, żeby być jeszcze lepszym zawodnikiem. Mam nadzieję, że współpraca z taką marką pomoże mi w osiągnięciu tego celu”, powiedział Harvey po podpisaniu umowy.

Dyrektor Generalny New Balance Global Football, Kenny McCallum, powiedział: „Bardzo się cieszymy, że jeden z największych talentów młodego pokolenia w piłce nożnej dołączył do rodziny New Balance. Harvey ma niesamowity talent oraz pozytywne podejście do gry, co sprawia, że oglądanie go w akcji jest bardzo ekscytujące. Napastnik Liverpool FC będzie grał na boisku w butach FURON 6+”.

New Balance Football ma oryginalne podejście do projektowania i rozwoju produktów, koncentrując się na wyjątkowości potrzeb gracza i specyfiki gry. Znajduje to odzwierciedlenie we współpracy z klubami taki jak FC Porto, Athletic Club, LOSC Lille, Lechia Gdańsk oraz narodowymi reprezentacjami – Kostaryką oraz Panamą, a także graczami m.in. Saidu Mane czy Bukayo Saka.

Więcej informacji na stronie nbsklep.pl/football