Aktualności 31 marca 2021

forBET sponsorem strategicznym Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz!

Stowarzyszenie Kibiców Kolejorz ma nowego sponsora strategicznego. Został nim bukmacher forBET. Umowę pomiędzy stronami podpisano do 30 czerwca 2023 roku. Warto zaznaczyć, że sponsorem strategicznym poznańskiego klubu jest STS.

Wspólne projekty

Kontrakt zawarto we wtorek w siedzibie forBET Zakłady Bukmacherskie. W takich słowach osiągnięte porozumienie skomentował prezes stowarzyszenia Marcin Kawka: W przededniu setnej rocznicy urodzin zdobycie tak poważnego partnera jakim jest forBET to olbrzymi sukces – zwłaszcza, gdy pod uwagę weźmiemy dość ciężki okres w którym przyszło nam funkcjonować. Ciężka praca, którą włożyliśmy w odbudowanie zaufania kibiców, w kolejne nasze przedsięwzięcia odniosła skutek. Wierzymy, że kibice Kolejorza obdarzą zaufaniem naszego partnera i każda ze stron będzie czerpać z tego korzyści.

Nie będę ukrywał, że bardzo liczymy na rozszerzenie współpracy nie tylko ze Stowarzyszeniem Kibiców Kolejorz, oraz ze Stowarzyszeniem Wiara Lecha. Kilka projektów jest już konsultowanych i wierzymy, że już wkrótce będziemy mogli wdrożyć je do realizacji.

Satysfakcji z osiągniętego porozumienia nie kryje Paweł Majewski, dyrektor ds. Marketingu forBET – Współpraca ze Stowarzyszeniem Kibiców Kolejorz to dla nas bardzo ważne wydarzenie. Z kibicami Lecha Poznań bardzo szybko doszliśmy do porozumienia i jestem przekonany, że wspólne działania okażą się satysfakcjonujące dla obu stron i z czasem będziemy tylko poszerzali naszą współpracę. 

Konflikt interesu?

Porozumienie Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz z bukmacherem forBET na pewno nie współgra z obecnym sponsorem, jakiego ma Lech Poznań. Warto bowiem pamiętać, że rolę sponsora strategicznego Lecha Poznań pełni STS. Ostatnia umowa klubu z tym bukmacherem została podpisana w sierpniu 2020 i obowiązuje do 2023 roku.

fot. https://www.facebook.com/WiaraLecha/