Aktualności 24 marca 2021

Polsat będzie transmitować europejską część eliminacji piłkarskich mistrzostw świata 2022!

W środę reprezentacje z Europy rozpoczynają eliminację do mistrzostw świata w Katarze, które odbędą się w 2022 roku. Oficjalnym nadawcą kwalifikacji do tej wielkiej imprezy jest Telewizja Polsat, która pokaże wszystkie mecze na kanałach sportowych oraz w serwisie rozrywki internetowej IPLA. 

Nietypowe eliminacje

Biorąc pod uwagę poprzednie lata, śmiało możemy mówić o bardzo nietypowych eliminacjach do mistrzostw świata. Za wyjątkowość tych kwalifikacji odpowiada termin rozgrywania spotkań eliminacyjnych. Pierwsze mecze zobaczymy już pod koniec marca, natomiast ostatnie kolejki kwalifikacji będą miały miejsce w listopadzie.

Eliminacje w Telewizji Polsat

Wszystkie mecze eliminacyjne sympatycy futbolu będą mieli szansę obejrzeć w kanałach sportowych Telewizji Polsat oraz w największym serwisie rozrywki internetowej IPLA. Mecze transmitowane będą o trzech porach – 15:00, 18:00 oraz 20:45. Jak możemy dowiedzieć się na oficjalniej stronie Polsatu Sport, mecze wieczorne [przy.red. rozpoczynające się o godzinie 20:45] poprzedzać będzie półtoragodzinny program studyjny.

Transmisje meczów eliminacji mistrzostw świata dostępne będą w kanałach Polsat Sport, Polsat Sport News, a także w jakości Super HD – w kanałach Polsat Sport Premium 1 i 2 oraz w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych premium PPV. Dodatkowo wszystkie mecze można oglądać w serwisie IPLA.