Aktualności 17 marca 2021

Kluby żużlowej Ekstraligi z dedykowanymi intro [wideo]

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja sezonu 2021 w Ekstralidze. Pierwsza kolejka odbędzie się, zgodnie ze starą żużlową tradycją, w Wielkanocny weekend. W związku z tym coraz więcej można znaleźć działań marketingowych na oficjalnych kanałach ligi. Jednym z nich jest wprowadzenie dedykowanych intro dla każdego klubu. Bohaterami są oczywiście największe gwiazdy poszczególnych ekip.

Wielkimi krokami zbliża się inauguracja sezonu 2021 w Ekstralidze. Pierwsza kolejka odbędzie się, zgodnie ze starą żużlową tradycją, w Wielkanocny weekend. W związku z tym coraz więcej można znaleźć działań marketingowych na oficjalnych kanałach ligi. Jednym z nich jest wprowadzenie dedykowanych intro dla każdego klubu.  Tak będą za każdym razem rozpoczynały się materiały wideo o uczestnikach Ekstraligi w obecnych rozgrywkach.

Bohaterami są oczywiście największe gwiazdy poszczególnych ekip. Na początek oczywiście mistrzowie Polski. Emil Sajfutdinow czy kapitan Piotr Pawlicki? Nic bardziej mylnego. Chodzi o “specjalistę od finałów”, czyli Janusza Kołodzieja.

Chcesz zobaczyć wideo? Kliknij w obrazek

Od kilku godzin PGE Ekstraliga publikuje na swoich kanałach w mediach społecznościowych kolejne filmiki. Swoje intro mają już Stal Gorzów, Sparta Wrocław czy Falubaz Zielona Góra. Co ciekawe, jak dotąd, bohaterami krótkich wideo są Polacy. Po Kołodzieju, do materiałów trafili także Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski oraz Patryk Dudek. Trudno się dziwić, skoro mowa o najbardziej popularnych i rozpoznawalnych żużlowcach, którzy mogą uchodzić za ambasadorów klubów, ligi oraz całej dyscypliny.