Aktualności 8 marca 2021

Federacja FAME MMA wydała oświadczenie w sprawie problemów z transmisją

W sobotę miała miejsce gala FAME MMA 9. W bardzo szybkim tempie federacja zaskarbiła sobie sympatie wielu osób, co potwierdzają wyniki sprzedaży PPV. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się ostatnie wydarzenie organizowane przez federację. Niestety w trakcie gali wielu widzów miało problemy z odbiorem transmisji. W związku z zaistniałą sytuacją, federacja FAME MMA wydała specjalne oświadczenie. 

Problemy z transmisją

Wielu widzów skarżyło się, iż niejednokrotnie podczas transmisji gali mieli problemy z obejrzeniem widowiska. Największe kłopoty pojawiły się podczas walki Jakub „Kubańczyk” Flas kontra Marcin Malczyński. Część osób nie zobaczyła nawet tego pojedynku, gdyż w momencie trwania starcia, mieli problemy z transmisją.

Na szum związany z technicznymi aspektami zareagowała federacja, która w niedzielny wieczór opublikowała oświadczenie w sprawie utrudnień w transmisji gali FAME MMA 9.

Oświadczenie federacji

W specjalnym komunikacie możemy przeczytać, iż zawiodła infrastruktura podwykonawcy odpowiedzialnego za dostarczenie łącza internetowego. Federacja nie wyklucza także działań osób trzecich skierowanych przeciwko FAME MMa.

fot. facebook.com/famemma

Dla wszystkich osób, którzy zakupili licencję PPV na galę FAME MMA 9, federacja od środy (tj. 10.03.2021) udostępnia na dziesięć dni zapis z wszystkich archiwalnych gal FAME MMA [przy.red. oprócz pierwszej gali, która jest dostępna na kanale YouTube federacji].