Aktualności 4 marca 2021

Superbet sponsorem głównym GKS Tychy

autor: Adam Pera
Zakłady bukmacherskie Superbet nawiązały współpracę z pierwszoligowym GKS Tychy, w ramach której zostaną ich sponsorem głównym. Logo bukmachera pojawi się na koszulkach drużyny już w najbliższym starciu z Zagłębiem Sosnowiec.

Kolejna odsłona sponsoringu Superbetu

Współpraca z GKS-em Tychy będzie kolejnym krokiem Superbetu jeśli chodzi o sponsoring na polskim rynku. Dość niedawno rumuński bukmacher informował o pozyskaniu kolejnych ambasadorów – m.in. Jana Błachowicza i Sławomira Peszki, którzy dołączyli do Jerzego Dudka.

Szczegóły umowy

Umowa sponsorska z walczącym o awans do ekstraklasy GKS-em Tychy jest dla Superbetu z pewnością jak dotąd największym projektem na polskim rynku. Strony związały się ze sobą na okres półtora roku, jednak możliwe jest także przedłużenie współpracy na kolejne lata. Jeśli drużynie z Tychów uda się awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej, to wówczas zwiększy się także kwota, którą płacił będzie Superbet.

Superbet zostanie sponsorem głównym zespołu, co oznacza, że jego logotyp znajdzie się nie tylko na koszulkach drużyny, ale obejmie także m.in. branding stadionu czy też klubowego autokaru.

– Podpisujemy umowę dzięki której wspierać będziemy pretendenta do grona najlepszych. My także jesteśmy takim pretendentem. Zainwestowaliśmy w kampanię telewizyjną i w kanale cyfrowym, działania z influencerami, social media marketing i systematycznie ulepszamy produkt, który zyskuje coraz większą sympatię użytkowników. Teraz rozszerzamy także nasze portfolio sponsoringowe. Jesteśmy na pięknym stadionie, klub jest dobrze zorganizowany, a drużyna ma potencjał. Liczymy na udaną współpracę – powiedział Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.