Aktualności 2 marca 2021

Nowe koszulki Hutnika Kraków. Część zysku trafi do… tygrysów!

W niższych ligach dopiero rusza runda wiosenna, więc przełom marca i lutego to czas, gdy kibice mogą poznać stroje swoich ulubionych drużyn. Hutnik Kraków zaprezentował dwa wiosenne trykoty, w których piłkarze będą grać wiosną w II lidze. Co ciekawe część zysku trafi do tygrysów!

Nowe koszulki wyprodukowane przez firmę Joma należą do specjalnej kolekcji Joma Tiger II. Skąd ten pomysł? – Z każdej sprzedanej koszulki poprzez sklep internetowy, 10 zł. trafi do fundacji ratującej populację tygrysów na świecie. Ludzie bardzo lubią pożyczać od tygrysów ich nazwę, czy piękne kolory. No co dzień w wielu miejscach możemy zetknąć się z produktami wykorzystującymi w nazwie lub wyglądzie coś “tygrysiego”. Z naszej strony chcemy nie tylko brać, ale również dawać. Dlatego właśnie postanowiliśmy wesprzeć ratowanie populacji tygrysów na świecie. Mam nadzieję, że inni pójdą za naszym przykładem – powiedział Marcin Kądziołka, specjalista ds. marketingu i PR na stronie klubowej.

Grafika promująca nowe koszulki Hutnika (źródło: nh2010.pl)

Hutnik Kraków wybór wzorów pozostawił kibicom i to oni zdecydowali, że wiosną ich ulubieńcy będą grać w powyższej kolorystyce. Nie odbiega ona od dotychczasowej i nawiązuje do barw klubu z Nowej Huty. Oba wzory dostępne w internetowym sklepie Hutnika. Koszt koszulki to 150 złotych, a ewentualna personalizacja kolejne 50.