Aktualności 23 lutego 2021

Powstanie kolejny dokument z serii “All or Nothing”. Tym razem poznamy kulisy działań w Juventusie!

Seria "All or Nothing" produkowana przez Amazon cieszy się ogromną popularnością. Pokazuje ona kulisy działań klubów sportowych. W kontekście piłki nożnej mogliśmy zobaczyć serie poświęcone dwóm angielskim ekipom - Manchesterowi City oraz Tottenhamowi. Tym razem przeniesiemy się do Włoch, by poznać kulisy funkcjonowania Juventusu.

Sukces produkcji

Pomysł z produkcją dokumentów przedstawiających kulisy funkcjonowania klubów okazał się strzałem w dziesiątkę. Zarówno seria poświęcona Manchesterowi City, jak i Tottenhamowi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Mogliśmy bowiem od kuchni poznać, jak działają dwaj wielcy trenerzy – Pep Guardiola oraz Jose Mourinho.

Tym razem Juventus

We wtorek Amazon we współpracy z Juventusem oficjalnie poinformowali, iż w 2021 roku pojawi się dokument z serii “All or Nothing”, który poświęcony będzie ekipie “Starej Damy”. Przed sezonem 2020/2021 w zespole z Turynu nastąpiły istotne zmiany. Funkcję trenera przejął niedoświadczony Andrea Pirlo, który w swoich szeregach ma kilka gwiazd. Największą z nich jest oczywiście Cristiano Ronaldo. To właśnie możliwość zobaczenia treningów Portugalczyka intryguje neutralnych kibiców najbardziej.

Na temat projektu wypowiedział się Giorgio Ricci, jeden z przedstawicieli Juventusu – Jesteśmy niezwykle dumni z faktu udziału w projekcie “All or Nothing”. To kolejny krok w kierunku rozwoju naszego klubu. Z niecierpliwością czekamy na pokazanie światu, czym naprawdę jest marka Juventus i co rzeczywiście oznacza.