Aktualności 20 lutego 2021

Marcin Najman wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego

Marcin Najman, mimo braku sukcesów i nieudanego roku pod kątem sportowym, wciąż sprawia, że jest o nim głośno. Zawodnik MMA we wtorek będzie gościem programu “Kuba Wojewódzki Show”.

Wciąż o nim głośno

Marcin Najman w ubiegłym roku był daleki od sportowych sukcesów. Trzeba jednak przyznać, że był jednym z polskich sportowców, o których było najgłośniej. Dowodem na to jest fakt, iż zawodnik MMA był piątym najczęściej wyszukiwanym nazwiskiem ze świata sportu w Polsce w 2020 roku. Założyciel federacji MMA VIP wyprzedził w tym rankingu choćby Piłkarza Roku FIFA Roberta Lewandowskiego.

Sprzeczki z Krzysztofem Stanowskim

W ciągu ostatniego roku Marcin Najman wygrał tylko jedną z czterech odbytych walk na różnych zasadach. Trzeba jednak przyznać, że było o nim głośno między innymi dzięki wymianom zdań z założycielem Weszło, Krzysztofem Stanowskim.

Zarówno cały konflikt, jak i chęć zamknięcia tego rozdziału wykorzystał pod koniec stycznia browar Tyskie, który zorganizował spotkanie w ramach swojej akcji “Przejdźmy na TY”. Panowie spotkali się w barze, gdzie zrobiono specjalnie zdjęcie.

Marcin Najman na kanapie u Kuby Wojewódzkiego

Popularność Marcina Najmana w ostatnim czasie sprawiła, że zawodnik MMA otrzymał zaproszenie do programu “Kuba Wojewódzki Show”. Gwiazdor TVN-u zazwyczaj zaprasza osoby ze świata show-biznesu, o których jest najgłośniej w danym momencie. Tym razem kolej wypadła na “El Testosterona”. Jak poinformował założyciel MMA VIP, program z jego udziałem zostanie wyemitowany już we wtorkowy wieczór.

Marcin Najman

Fot. profil na Instagramie Marcina Najmana