Aktualności 20 lutego 2021

Dedykowane koszulki na 100-lecie Garbarni Kraków

 Jubileusze to najlepsze okazje do wydawania okazjonalnych kolekcji. Nie inaczej pomyśleli w Garbarni Kraków. Jeden z historycznych mistrzów Polski zainaugurował działalność sklepu internetowego wrzucając do oferty dedykowaną koszulkę. Ponadto można znaleźć kilka innych gadżetów, które kibice mogą kupić nie wychodząc z domu.

Przez kilka dni klubowe media społecznościowe zapowiadały duże wydarzenie dotyczące Garbarni. Powoli odkrywali karty, aż fani Garcy mogli zobaczyć filmik odnoszący się do historii klubu oraz oferowanego produktu.

Koszulki są w dwóch wersjach kolorystycznych. – Domowa koszulka meczowa RKS Garbarnia 2021, która została wykonana w oparciu o dwa odcienie koloru brązowego, z zawarciem minimalistycznej wstawki w kolorze niebieskim. W celu podkreślenia roku jubileuszowego oprócz okolicznościowego herbu znalazły się na niej elementy w kolorze złotym – czytamy na stronie. Druga zaś jest biała, z brązowymi elementami u góry oraz domieszką złotego, ze względu na rocznicę. Obie są w ceni 249 złotych. Ponadto do kupienia są: szalik “pasiak”, odznaka, kalendarz oraz teczka z logo klubu.

Co ciekawe w sesji zdjęciowej promującej koszulki wzięli udział zawodnicy grup młodzieżowych klubu z krakowskiego Ludwinowa.