Aktualności 5 lutego 2021

Szymon Jadczak po dwunastu latach odchodzi z TVN-u

Szymon Jadczak po dwunastu latach rozstał się z TVN-em. Z informacji “Press.pl” wynika, że dziennikarz będzie pracował w jednym z czołowych polskich portali.

Zdemaskował Pocztę Polską i Wisłę Kraków

Szymon Jadczak pracował w TVN24 od 2019 roku, natomiast wcześniej współpracował z “Superwizjerem” i “Uwagą” w TVN-ie oraz był producentem programu “Turbo Kamery” w TVN Turbo. Dziennikarz dwukrotnie odebrał nagrodę Grand Press w kategorii news – w 2009 i 2020 roku. W ubiegłym roku dotarł do informacji, według których Poczta Polska wydała na odwołane wybory prezydenckie 70 milionów złotych.

Od lat Szymon Jadczak zajmuje się również tematami związanymi ze sportem. Dziennikarz był autorem publikacji “Wisła w Ogniu. Jak bandyci ukradli Wisłę Kraków” o powiązaniach Wisły Kraków z grupami przestępczymi. Poza tym, reporter często udzielał się w tematach dotyczących sfery kibicowskiej w Polsce.

Szczegóły już wkrótce

Po dwunastu latach Szymon Jadczak rozstał się TVN-em. – Odchodzę, bo dostałem bardzo dobrą propozycję. Szczegóły podam wkrótce – zdradził dziennikarz w rozmowie dla “Press.pl”. W mediach społecznościowych przyznał, że jego nowe stanowisko nie będzie związane z Wisłą Kraków, choć taką opcję sugerowali mu internauci.

Gdzie w najbliższym czasie będzie pracować dziennikarz dotychczas związany z TVN-em? Z doniesień “Press.pl” wynika, że Jadczak trafi do jednego z czołowych polskich portali.

Fot. YouTube/Kanał Sportowy