Aktualności 4 lutego 2021

Grzegorz Krychowiak został felietonistą magazynu modowego

Grzegorz Krychowiak podjął się kolejnego zawodowego wyzwania. Piłkarz Lokomotivu Moskwa został felietonistą modowym “Gentleman Magazine”.

Wielka pasja piłkarza Lokomotivu Moskwa

Grzegorz Krychowiak od lat nie ukrywa zainteresowania światem mody. Reprezentant Polski wiele razy dał się poznać jako koneser drogich garniturów. Zresztą o pewnego czasu sam jest właścicielem marki modowej Balamonte, która specjalizuje się w szyciu garniturów na miarę. Co więcej, piłkarz sam jest projektantem linii ubrań własnej marki. Aktualnie do firmy należą dwa butiki – w Warszawie i Poznaniu.

Krychowiak został felietonistą

Na tym jednak nie koniec modowej działalności piłkarza Lokomotivu Moskwa. Grzegorz Krychowiak rozpoczął bowiem współpracę z “Gentleman Magazine”, którego będzie felietonistą.

Będę miał okazję opowiedzieć o moich inspiracjach, fascynacjach i pracy z modą męską, która może być zarówno hobby, jak i przygodą – zapowiedział 30-latek w swoim pierwszym felietonie.

“Warto być sobą”

Poza tym piłkarz reprezentacji Polski wyznał w tekście dla “Gentleman Magazine”, że będzie pisać o swoich spostrzeżeniach nie tylko na temat mody. Ma poruszyć również temat wizerunku i autoprezentacji.

Dbałość o swój wizerunek może i nawet powinna iść w parze z naszym wewnętrznym profesjonalizmem. Warto być sobą i to jest najważniejsze – dodał Grzegorz Krychowiak.

Fot. YouTube